Корзина

Корзина

Інструкція з використання вапорайзера DaVinci IQ2

Ласкаво просимо в сім’ю DAVINCI! Ми розвиваємо технології випарів, які забезпечують безпрецедентний рівень чистоти і точності. Компанія DAVINCI покращує досвід вдихання випарів за допомогою ретельно розробленого дизайну, проробленої інженерії та інноваційних технологій.

Ознайомтесь з Вашим DaVinci IQ2

1. Мундштук / Кришка пристроюВапорайзер DaVinci IQ2
2. Повітропровід з цирконію і ароматична камера
3. Акумулятор 18650
4. Інструмент
5. Світлодіодний дисплей
6. Кнопка живлення
7. Кнопки навігації Вгору та Вниз
8. Регульований цирконієвий ущільнювач “Перлина”
9. Регулювання подачі повітря / Нижня кришка
10. Емальована нагрівальна камера

Інструкція з використання вапорайзера DaVinci IQ2У комплекті йдуть:
Спиртові серветки – 9 шт.
Додатковий інструмент – 1 шт.
Кабель USB для зарядки – 1 шт.
Органічний хлопок – 9 шт.
Дозіровачная капсула – 1 шт.
10 мм перехідник – 1 шт.
Керамічний диск – 1 шт.

ПОЧАТОК РОБОТИ
Відкрийте нижню кришку вапорайзери IQ2, щоб отримати доступ до його емальованої камери. Щільно наповніть вапорайзер, щоб отримати більше пара. Закрийте кришку, щоб “Перлина” щільно прим’яла субстанцію.

Інструкція з використання вапорайзера DaVinci IQ2


Включити або вимкнути вапорайзер IQ2 можна натиснувши кнопку живлення 5 раз
Встановіть температуру підвищуючи або знижуючи її використовуючи кнопки навігації. Ви можете вибрати один з чотирьох попередньо встановлених режимів інтелектуальної настройки. Вапорайзер IQ2 запрограмований починати роботу в передбаченому режимі 3 (190 – 210°С).

Інструкція з використання вапорайзера DaVinci IQ2

Вапорайзер завібрує, коли буде досягнута встановлена температура.


РЕГУЛЮВАННЯ ПОДАЧІ ПОВІТРЯ
Повертайте колесо регулювання для того, щоб відрегулювати подачу повітря і тугість затяжки.

Інструкція з використання вапорайзера DaVinci IQ2


ОХОЛОДЖЕННЯ ПАРА І ТУГІСТЬ ЗАТЯГУВАННЯ
Вапорайзер IQ2 перший пристрій свого класу, яке може запропонувати індивідуальне регулювання подачі повітря. Збільшення подачі повітря у вапорайзері дозволяє отримати більш прохолодні і не сильно насичені пари. Зменшення подачі повітря дозволяє отримає більш насичені випаровування.

Інструкція з використання вапорайзера DaVinci IQ2

РЕЖИМ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО НАЛАШТУВАННЯ
Режим інтелектуальної настройки це встановлені режими, які послідовно підвищують температуру протягом 8-хвилиного сеансу. Ви можете перемикатися між встановленими режимами натискаючи кнопки Вгору і Вниз в той час, як ви знаходитесь в режимі Встановлених режимів.

ЗАЛИШКИ
Інструкція з використання вапорайзера DaVinci IQ2Початкова температура 210°С
Кінцева температура 221°С

НАСИЧЕНІСТЬ
Початкова температура 199°С
Кінцева температура 210°С

СЕРЕДИНА
Початкова температура 188°С
Кінцева температура 199°С

АРОМАТ
Початкова температура 176°С
Кінцева температура 188°С

Інструкція з використання вапорайзера DaVinci IQ2

Вид вапорайзера IQ2 в точному режимі при температурі 375 градусів Фаренгейта (191°С)

ТОЧНИЙ РЕЖИМ
Перебуваючи в режимі інтелектуальної настройки натисніть один раз кнопку живлення, щоб побачити поточну температуру. Для того щоб увійти в точний режим, натисніть кнопку живлення один раз для того щоб відобразити температуру, а потім швидко натискайте кнопки Вгору або Вниз для того щоб встановити потрібну вам температуру. Вапорайзери DAVINCI нагріваються з точністю до одного градуса, що дозволяє користувачам випаровувати активні речовини саме на тій температурі, на якій вони виділяються.

Інструкція з використання вапорайзера DaVinci IQ2

7 вид вапорайзера в режимі прискорення

РЕЖИМ ПРИСКОРЕННЯ
Для того щоб швидко підняти температуру вапорайзери IQ2 до 210 градусів Цельсія, натисніть і утримуйте кнопку живлення. Продовжуйте утримувати кнопку живлення для досягнення максимальної температури. Для того щоб вийти з режиму прискорення і повернутися до звичайного режиму натисніть кнопку Вгору або кнопку Вниз. Під час режиму прискорення кнопка живлення буде світитися червоним світлом.


РЕЖИМ ОЧІКУВАННЯ
Перебуваючи в режимі прискорення відпустіть кнопку живлення для того щоб ініціювати режим очікування. В цьому режимі вапорайзер IQ2 охолоне, продовжуючи термін служби матеріалів і акумулятора. Після двох хвилин перебування в режимі очікування вапорайзер IQ2 відключиться.

Інструкція з використання вапорайзера DaVinci IQ2

вид вапорайзера в потайному режимі

ПОТАЙНИЙ РЕЖИМ
Спочатку вапорайзер IQ2 знаходиться у потайному режимі. Для того щоб світлодіодний дисплей працював з максимальною яскравістю, одночасно натисніть кнопку живлення і кнопку Вгору один раз. Пригасити світлодіодний дисплей натиснувши кнопку живлення і кнопку Вниз один раз.

9 вид вапорайзера IQ2, що відображає температуру в градусах Фаренгейта

ПЕРЕМИКАННЯ ВІДОБРАЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ
Для того щоб перемикати відображення температури в градусах Цельсія або в градусах Фаренгейта, одночасно натисніть все три кнопки.
вид вапорайзера IQ2, що відображає поточну температуру

10 ПЕРЕВІРКА ТЕМПЕРАТУРИ
Для відображення поточної температури вапорайзери IQ2, що знаходиться в режимі інтелектуальної настройки, натисніть кнопку живлення один раз.
СКИДАННЯ ДО ЗАВОДСЬКИХ НАСТРОЕК Вимкніть пристрій. Натисніть все три кнопки і утримуйте 10 секунд доки пристрій не завібрує.
ФУНКЦІЯ BLUETOOTH
Функція Bluetooth дозволяє управляти вапорайзери DAVINCI за допомогою мобільного додатку. Для того щоб визначити, чи виконуватиметься Bluetooth безпосередньо на пристрої натисніть одночасно кнопки Вгору і Вниз п’ять разів протягом чотирьох секунд. Можна деактивувати цю функцію Bluetooth, якщо вона не потрібна, це збільшує час роботи акумулятора. Функція Bluetooth автоматично відключається, якщо рівень заряду акумулятора складає 3%. Кнопка живлення світиться синім світлом, коли функція включена.
вид вапорайзера IQ2 з включеним блютуз

11 МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК DAVINCI
Створюйте свій персональний профіль, вибирайте ваш пристрій, вивчайте функції персоналізації, контролюйте дози субстанції в мобільному додатку.
12 РОЗРАХУНОК ДОЗИ
Алгоритм вапорайзера IQ2 від компанії DAVINCI враховує міцність і кількість сухої субстанції або екстрактів в нагрівальній камері. Вапорайзер IQ2 враховує кількість активних речовин у випаровуванні за одну затяжку і підсумовує їх при кожній сесії. Доза варіює залежно від обраної температури, тривалості затяжки, пауз між затяжками і від часу протягом якого субстанція знаходилася під впливом тепла. Доза в затягуванні змиритися протягом 12 секунд. Розрахунок дози ґрунтується на кількості субстанції використовуваної користувачем і на стандартному поведінку користувача. Реальні вимірювання випаровування активних речовин можуть відрізнятися від цього розрахунку.
13 РОЗРАХУНОК ДОЗИ НА ПРИСТРІї

 1. Активація: натисніть кнопку живлення двічі протягом двох хвилин з часу включення вапорайзера IQ2 для активації режиму вимірювання дози на пристрої.
 2. Вибір сесії: на світлодіодному дисплеї буде блимати напис NEW (нова). Якщо ви тільки що наповнили камеру свіжої субстанцією або концентратом, натисніть кнопку живлення один раз для підтвердження нової сесії. Якщо ж це не перша сесія за участю тієї субстанції яка знаходиться в камері, використовуйте кнопки навігації для вибору 2ND (друга) або 3RD (третя). Після чого натисніть кнопку живлення один раз для підтвердження вибору *.
 3. Міцність THC: на світлодіодному дисплеї блимне один раз напис ТНС, після чого почне блимати числове значення. Якщо ви вперше використовуєте розрахунок дози на пристрої, це значення буде 20. Якщо ви вже використовували розрахунок дози на пристрої, вапорайзер IQ2 запам’ятає дозу ТНС останньої сесії. Використовуйте кнопки навігації для того щоб вибрати останнє значення і натисніть кнопку живлення один раз для підтвердження. Якщо ви введете 0 для фортеці ТНС, пристрій не буде вважати дозу ТНС. *
  вапорайзер IQ2 не може розраховувати дозу для концентратів після першої сесії і дозу для сухих субстанцій після третьої сесії, оскільки кількість активних компонентів падає до дуже низького рівня.
 4. Міцність СВD: на світлодіодному дисплеї блимне один раз напис СВD, після чого почне блимати числове значення. Якщо ви вперше використовуєте розрахунок дози на пристрої, це значення буде 0.0. Якщо ви вже використовували розрахунок дози на пристрої, вапорайзер IQ2 запам’ятає дозу СВD останньої сесії. Використовуйте кнопки навігації для того щоб вибрати значення СВD у відсотках (якщо його немає або воно невідомо виберіть 0.0) і натисніть кнопку живлення один раз для підтвердження. Якщо ви введете 0.0 для міцності СВD, пристрій не буде вважати дозу СВD.
 5. Кількість завантаженої субстанції: на дисплеї буде блимати значок камери. Якщо ви виберете міцність ТНС більше ніж 50, дисплей буде відображати маленьку камеру показуючи використання концентрату. Якщо Ви вибрали менше 50, то дисплей відобразить камеру побільше, показуючи, що використовується суха субстанція. Використовуйте кнопки навігації для вибору кількості завантаженої субстанції (далі будуть показані знаки дисплея, що відповідають дозам). Після чого натисніть кнопку живлення один раз для підтвердження.
  14 Примітка: Ви можете скасувати введення дози під час процесу – двічі натиснувши на кнопку живлення. Якщо кількість активних компонентів падає до дуже низького рівня під час сесії, пристрій не буде показувати дозу під час затяжки. Пристрій вважає дозу активних компонентів під час затяжки і підсумовує їх в кінці сесії. При виключенні вапорайзер IQ2 відобразить дозу сесії на світлодіодному дисплеї.
  КІЛЬКІСТЬ ЗАВАНТАЖЕНОЇ СУХОЇ СУБСТАНЦІЇ
  Камера заповнена на 40%
  0,2 г (вставлена дозувальна капсула або великий ущільнювач)

Камера заповнена на 60%
0,3 г (або вставлений невеликий ущільнювач)
Камера заповнена на 80%
0,4 г
Камера заповнена на 100%
0,5 г

КІЛЬКІСТЬ ЗАВАНТАЖЕНОГО КОНЦЕНТРАТУ
Половина рисового зерна
0,025 г
рисове зерно
0,05 г
Півтора рисового зерна
0,075 г
Два рисових зерна
0,1 г

15 РОЗРАХУНОК ДОЗИ В ДОДАТКУ
Ви можете відстежувати і записувати розрахунки кількості активних компонентів, що вивільняються при затягуванні і під час сесії використовуючи мобільний додаток. Використовуючи додаток, з’єднайтеся з вапорайзером IQ2, а потім введіть дані про субстанції і її кількості в нагрівальній камері. Введіть максимальну дозу на сесію і вапорайзер IQ2 попередить вас в додатку і на світлодіодному дисплеї пристрою, коли ви досягнете бажаної дози.
16 Вид повністю зарядженого вапорайзери IQ2
ЧАС РОБОТИ акумулятора
Натисніть одночасно кнопки Вгору і Вниз для того щоб побачити рівень заряду акумулятора. Вапорайзер IQ2 завібрує якщо залишилося 10% заряду.
17 ЗАРЯДКА АКУМУЛЯТОРА
Вапорайзер IQ2 поставляється з акумулятором Для зарядки акумулятора всередині вапорайзера IQ2, підключіть кабель USB, що йде в комплекті до відповідного порту ззаду вапорайзера IQ2. Час зарядки: 6 годин. Акумулятор також можна зарядити за допомогою швидкого цифрового зарядного пристрою від компанії DAVINCI. Для того щоб витягти акумулятор, відкрийте верхню кришку вапорайзера і відкрийте відсік для акумулятора. Час зарядки: близько 3 годин.
ВАЖЛИВІ ЗАУВАЖЕННЯ ЩОДО акумулятора Літій-іонний акумулятор використовується в вапорайзері IQ2 може спалахнути, якщо неправильно його використовувати. Для запобігання вибуху, загоряння, серйозних травм, забруднення навколишнього середовища, короткого замикання або несправності, додержуйтеся нижчеподаних інструкцій:
Завжди зберігайте акумулятори в захисних чохлах. Не носіть акумулятори без чохлів близько до тіла. Не використовуйте акумулятори, якщо їх оболонка пошкоджена. Не використовуйте акумулятор якщо на ньому є сліди корозії. Не розбирайте акумулятори і не замикайте їх.
Не зберігайте вапорайзер IQ2 і акумулятори поряд з джерелами тепла. Не використовуйте вапорайзер IQ2 якщо він незвично гарячий. Використовуйте тільки акумулятори від компанії DAVINCI. Утилізуйте літієво-іонні акумулятори у відповідність до вимог вашої країни. Не викидайте акумулятори у вогонь або воду. Компанія DAVINCI не несе відповідальність за будь-яку завдану шкоду або отриману травму внаслідок використання, неправильного використання акумулятора або поганого поводження з ним.

18 ІНСТРУМЕНТ
Інструмент знаходиться під верхньою кришкою на внутрішній стінці пристрою. Його можна використовувати для:
• витягу камери
• перемішування або трамбування субстанції
• витягу дозувальної капсули
• витягу залишків субстанції

РЕГУЛЬОВАНИЙ ЦИРКОНІЄВИЙ УЩІЛЬНЮВАЧ “ПЕРЛИНА”
Повертайте Перлину для того, щоб зменшити або збільшити обсяг камери до 50%
Для отримання насиченої пари налаштуйте Перлину так, щоб вийшла туго набита камера.

19 ЦИРКОНІЄВИЙ ПОВІТРОВОД І АРОМАТИЧНА КАМЕРА
Цирконієвий-керамічний повітропровід охолоджує пар у вапорайзері, а також може бути використаний як контейнер для субстанції
Використовуйте інструмент для вилучення ароматичної камери, для її чистки, наповнення або заміни.
ДОЗУВАЛЬНА КАПСУЛА
В комплекті з вапорайзером IQ2 йде дозувальна капсула для сухих субстанцій об’ємом 2 г., яку також можна використати з концентратами. Використання з сухою субстанцією: Щільно наповните капсулу подрібненою субстанцією, загвинтите кришкою і помістите в камеру вапорайзера IQ2. Використання з концентратами: Вкладете трохи сухої субстанції або органічної бавовни в дозувальну капсулу щоб уникнути протікання. Помістіть керамічний диск для концентратів всередину капсули. Нанесіть невелику кількість концентрату на диск і загвинтіть кришку. Помістіть капсулу в камеру вапорайзера IQ2. Для того, щоб витягнути дозувальну капсулу, дайте їй остигнути впродовж однієї хвилини, а потім використайте інструмент для того, щоб витягнути її з камери. Якщо капсула застрягла злегка підігрійте камеру і акуратно витягніть капсулу. Чистить капсулу після кожного використання.
20 Примітка:
Використання концентратів сприяє утворенню смол. Для нормальної роботи пристрою рекомендується мати кілька капсул, а також рекомендується періодічекая чистка капсул.
Якщо Ви плануєте часте використання концентратів, ми радимо Вам набути Набір для концентратів від компанії DAVINCI.
Увага:
Після використання дозровочная капсула буде дуже гарячою
10-ти МІЛІМЕТРОВИЙ ПЕРЕХІДНИК
Вапорайзер IQ2 оснащений плоским мундштуком для зручності і гігієни.
Якщо Ви хочете використовувати Ваше пристрій з системою водної фільтрації, тоді знімете плоский мундштук і приєднайте 10-ти міліметровий перехідник.

21 ЧИЩЕННЯ
Для оптимальної роботи IQ2 рекомендується регулярно чистити всі частини пристрою, які знаходяться в контакті з випарами. Замочіть мундштук і ароматичну камеру в розчині ізопропілового спирту при необхідності, після чого вимийте їх проточною водою. Всі інші частини, що контактують з парою, протираються ізопропіловим спиртом до очищення.
Не використовуйте абразивні миючі засоби для очищення пристрою, камери або повітропровіда, оскільки вони викличуть пошкодження.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 1. Не користуйтеся вапорайзером IQ2, якщо він пошкоджений, несправний або дивно функціонує. 2. У пристрої є присутніми деталі, які сильно нагріваються, користуйтеся обережно щоб уникнути опіків.
 2. Бережіть вапорайзер IQ2 в недоступному для дітей і домашніх тварин місці.
 3. Не занурюйте вапорайзер у рідину.
 4. Використайте у вапорайзере IQ2 тільки ті акумулятори, які схвалені компанією DAVINCI. У пристрої використовуються литиевоионные акумулятори. За будь-яких обставин поводження з акумуляторами має певні риски. Будьте обережні при використанні літієво-іонних акумуляторів, оскільки у них є небезпечні характеристики і вони можуть вибухнути або спалахнути при неправильному використанні. Покупець і користувач акумуляторів повинні ознайомиться з їх характеристиками і особливостями і, особливо, повинен навчитися правильно заряджати, розряджати і зберігати акумулятори. Ми не несемо відповідальність за будь-який заподіяний збиток і/або отриману травму внаслідок неправильного використання акумулятора і пристрою або поганого поводження з ними.
  22 РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНЕ ЗАУВАЖЕННЯ Ми не несемо відповідальність за будь-який заподіяний збиток і/або отриману травму внаслідок неправильного використання акумулятора і пристрою або поганого поводження з ними. Вапорайзер IQ2 не є медичним пристроєм і не потрапляє під юрисдикцію управління по контролю за продуктами і ліками. Усі лікарські випадки мають бути розглянуті медиками. Розрахунок дози грунтується на стандартному використанні вапорайзера IQ2. Фактичні виміри можуть відрізняться залежно від різних зовнішніх чинників. Розрахунок дози має бути основою для визначення кількості активних компонентів, що вивільняються, а не для визначення кількості вдихуваних активних компонентів. Доза вапорайзера DAVINCI аж ніяк не повинна заміщати дозу, рекомендовану лікарями. Користувач не повинен заміщати дози. Цей пристрій призначений для ароматерапії у відповідність з місцевими законами.
  23 ГАРАНТІЯ
  10 років обмеженої гарантії. Компанія DAVINCI Tech гарантує те, що вапорайзер DAVINCI IQ2 (але не його аксесуари) не містить дефектів матеріалів і складання і гарантує його нормальну роботу впродовж 10 років з дня першої купівлі оригінальним покупцем (необхідно зберегти чек як доказ купівлі). Якщо впродовж гарантійного періоду виникне деяка несправність і користувач звернеться до компанії, компанія DAVINCE Tech, діючи у рамках закону, на власний розсуд, або (1) усуне несправність виробу, (2) замінить виріб новим або ж виробом з подібними функціями. Власник пристрою повністю бере на себе витрати по пересилці виробу для отримання гарантійного обслуговування. Обмежена гарантія не поширюється на стандартний знос матеріалів, з яких виготовлений виріб, знос шарнірів кришки, а також знос мундштука. Також гарантія не поширюється на вироби, які не чистилися відповідно до інструкції. Будь ласка, зв’яжіться з центром підтримка користувачів DAVINCI для отримання необхідної вам інформації. Для отримання додаткових послуг, зареєструйте ваш виріб і зареєструйтеся в програмі Підтримка ВІП користувачів компанії DAVINCI. Для додаткової інформації про гарантійне обслуговування, будь ласка, відвідаєте сайт.